11 november 2025 - Circa Amsterdam 

Loop jij ook tegen uitdagingen aan zoals het voldoen aan duurzaamheidswetgeving, het tegengaan van voedselverspilling, het binden van consumenten en het delen van betrouwbare verpakkings- en productdata? In onze complexe wereld met veel nieuwe wet- en regelgeving is het een must om samen te werken aan efficiënte en duurzame productketens

Op dinsdag 11 november organiseren we een groots event voor al onze partners en deelnemers. Dé plek voor professionals uit diverse sectoren om kennis te delen en inspiratie op te doen. Want alleen samen kunnen we werken aan het toegankelijk maken en delen van productdata voor de positieve veranderingen die onze wereld zo nodig heeft. Laat je inspireren door praktijkvoorbeelden, ontmoet vakgenoten en ga met ons én elkaar in gesprek. Met Harm Edens als dagvoorzitter!

We organiseren op het congres ook twee subsessies speciaal voor de gezondheidszorg. Met o.a. John Pegels van Zimmer Biomet, René Dullaart van Erasmus MC en Armand Schins van Albert Heijn. Op het aanmeldformulier kun je aangeven als je daarbij aanwezig wilt zijn, maar vol = vol.

Goed en betrouwbaar productdata kunnen vastleggen en delen is een must in het licht van alle actuele uitdagingen. Er gebeurt veel en dat delen we graag op ons congres. Van digitale productpaspoorten tot duurzaamheidsrapportages en de eindeloze toepassingen van de QR Code powered by GS1.

Mirjam Karmiggelt

CEO - GS1 Nederland

Agenda

10:30 uur - 11:15 uur | Ontvangst en registratie

Dagvoorzitter Harm Edens trapt af met zijn enerverende kijk op duurzaamheid. Ontdek hoe digitale transformatie, internationale ontwikkelingen en ketensamenwerking bijdragen aan een toekomstbestendige bedrijfsvoering. Laat je inspireren door Toine Timmermans (directeur, Samen tegen voedselverspilling), Kees de Kat (voorzitter, GS1 Raad van Toezicht) en Jurre Mulder (Chief Digital Officer, Intergamma).

11:15 uur - 12:30 uur | Plenaire sessie - Samen toekomstbestendig ondernemen

12:30 uur - 13:30 uur | Lunch

13:30 uur - 14:30 uur | Subsessies deel 1

QR Code powered by GS1 - de sleutel tot succes

Michael Klazema (Director Consulting, EY), Jimmy Boekhorst (Master Data Lead, Pokon) en Sarah Doery (Product Lead Technology & Data, CEC) nemen je mee in de grenzeloze mogelijkheden van de QR Code powered by GS1 met praktijkvoorbeelden uit binnen- en buitenland.

Van ESG tot EUDR: data voor duurzame samenwerking

We geven je inzicht in de concrete stappen op de GS1 sustainability roadmap om bedrijven te helpen bij rapportages, ESG en de uitdagingen rondom EUDR en certificering. Met o.a. Leendert van Bergeijk (Manager Duurzaamheid/Sustainability, AS Watson).

De toekomst van data-uitwisseling

Ontdek in deze sessie hoe GS1 de toekomst van data-uitwisseling vormgeeft met nieuwe technologieën die bijdragen aan veilige, betrouwbare en efficiënte informatiestromen binnen én buiten de keten.

Datakwaliteit in beweging

Over de stappen in het datakwaliteitprogramma voor de levensmiddelen en drogisterijsector en de ontwikkeling van een innovatieve data capture tool en een exclusief voorproefje van onze toekomstige datamodel-tool. 

Juiste en volledige productdata delen in de gezondheidszorg | Deel 1

Over hoe ziekenhuizen en leveranciers van medische hulpmiddelen productdata effectief uitwisselen om patiëntveiligheid, traceerbaarheid en efficiëntie in de zorg te verbeteren. Een gesprek met René Dullaart (Manager inkoop, Erasmus Medical Center) en John Pegels (Manager masterdata, Zimmer Biomet) met praktijkvoorbeelden en ontwikkelingen rondom de GS1 standaarden. 

14:30 uur - 15:00 uur | Pauze

15:00 uur - 16:00 uur | Subsessies deel 2

GS1 als drijvende kracht voor verpakkingsdata

Over het belang van gestandaardiseerd data delen voor aangifte, het voldoen aan de PPWR en de mogelijkheden van GS1 PAC, de nieuwe tool voor het beheer van je verpakkingsdata. Met Paul Christiaans (International Development Specialist, Verpact), Robert Jan Ter Morsche (Governmental Affairs Director Europe, Ardagh) en Bas van Maren (CFO, Superunie).

Duurzaamheid: van wetgeving tot circulaire businessmodellen

Over relevante wetgeving (zoals ESPR) tot de GS1 sustainability roadmap en de bouwblokken van het Digital Product Passport (DPP). Met Tako Johannesma (CEO, Witgoedbrigade) en Pascal Betten (Managing Director, Interloop/Socklab) en Stefan van Sabben (Global Director CSR and Sustainability, TP Vision).

De toekomst van data-uitwisseling

Ontdek in deze sessie hoe GS1 de toekomst van data-uitwisseling vormgeeft met nieuwe technologieën die bijdragen aan veilige, betrouwbare en efficiënte informatiestromen binnen én buiten de keten.

Datakwaliteit in beweging

Over de stappen in het datakwaliteitprogramma voor de levensmiddelen en drogisterijsector en de ontwikkeling van een innovatieve data capture tool en een exclusief voorproefje van onze toekomstige datamodel-tool. 

Juiste en volledige productdata delen in de gezondheidszorg | Deel 2

Over hoe ziekenhuizen en leveranciers van medische hulpmiddelen productdata effectief uitwisselen om patiëntveiligheid, traceerbaarheid en efficiëntie in de zorg te verbeteren. Met praktijkvoorbeelden en inzichten uit de retailsector over data-uitwisseling in een ervaren branche. Met Armand Schins (Manager Data quality & Governance, Albert Heijn), Susanne van Tiggelen (voorzitter, FMed) en Niels Snippe (Beleidsmedewerker kwaliteit en veiligheid, Noordwest Ziekenhuisgroep).

16:00 uur - 16:45 uur | Plenaire afsluiting

Over hoe GS1 samen met partners vandaag én morgen het verschil maken met productdata. Met Ingmar Hensbergen (Data & Space Manager, HEMA) over hoe data en standaardisatie als fundament de weg vrijmaken voor innovatie en compliance binnen de hele keten.

16:45 | Borrel

GS1 Congres 11 november - Circa3

Praktische informatie

Datum: 11 november 2025
Tijd: 10:30 - 17:00 uur
Locatie: Circa Amsterdam


GS1 Congres 11 november - Circa3

Bereikbaarheid

Openbaar vervoer

Neem de trein naar Station Sloterdijk; vanaf daar is CIRCA slechts 900 meter lopen. Er staan ook pendelbussen klaar bij Station Sloterdijk. 

Fiets

Navigeer naar Seineweg 2 in Amsterdam. Er zijn voldoende plekken om je fiets neer te zetten.

Auto

Er is een beperkt aantal parkeerplaatsen beschikbaar op het terrein. Als het parkeerterrein bij CIRCA vol is, kun je parkeren bij het parkeerterrein van Holland Casino en vanaf daar met de pendelbus via Station Sloterdijk naar CIRCA reizen.

Aan deelname zijn geen kosten verbonden. Meld je nu aan!